Créer mon blog M'identifier

Retourner sur la première page du blog

West Brom 1-0 Manchester United: Rondon strike potápí 10-man návštěvníků

Le 7 mars 2016, 09:04 dans Humeurs 0

Juan Manuel Mata je brzy odesláním náklady Manchester United v neděli jako Red Devils klesl na West Bromwich Albion 1-0. Tyto Baggies vyhráli 10 zápasů v této sezoně, s sedm přichází o 1-0 půlicí rýhou.

Bylo to první vítězství ligový West Brom se na The Hawthorns nad Manchesterem United od roku 1984, štěkat historický pruh Tony Pulis 'straně je nyní neporažený ve čtyřech zápasy Premier League a až do 11. na stole.

Strašná tři minuty stretch Juan Mata brzy ve hře viděl United nuceni deseti-men jako Španěl byl vyloučen po dvou rychlých žlutých karet. Mata dostal pošetilý kartu za úmyslné blokování rychlý volný kop z West Brom, a jen dvě a půl minuty později získal jeho rozkazy po načasovaný skluz na bývalý spoluhráč Darren Fletcher. Daleko od domova, United šel man-down s více než hodinu hrát.

S zápas stále bezbodové v poločase, Louis van Gaal rozhodl, aby se během přestávky nějaké změny, takže útočící trojice Martial, Rashford a Lingard ve prospěch uvedení na více obranný-hlídal hráče.

Rozhodnutí Zdálo se vyplácí jako Spojené řízena počáteční fáze druhé poloviny a držel pohodlné držení přes hraní člověk dolů.

Spojené přinese na Memphis Depay ve snaze najít ekvalizér, ale nebyli schopni rozebrat obranu Tuhá baggies. Ztráta zaskočí United čtyři utkání vyhrát sérii ve všech soutěžích.

Ošklivý win obrovská k Manchester United top-čtyři nadějí - Mata

Le 4 mars 2016, 08:51 dans Humeurs 0

Manchester United match-vítěz Juan Mata věří, že "ošklivé" vítězství nad Watford na Old Trafford je rozhodující, kdo v nabídce jeho boku k dosažení Ligu mistrů.

Louis van Gaal muži využili Manchesteru City porážce v Liverpoolu s 1-0 při domácím vítězství ve středu, který přišel s laskavým svolením stánku-in kapitánově volného kopu sedm minut od času.

Průměrný United výsledky byly přesunuty úrovně na místech s čtvrté-umístil City, kteří mají jednu hru v ruce.

Mata byl u vytržení s výsledkem a také hovořil o své pýše na vedení týmu při absenci Wayne Rooney, Michael Carrick a Chris Smalling.

"Bylo to velmi, velmi důležité vyhrát," řekl Španělsko mezinárodní MUTV. "Není to nejhezčí hru jsme hráli v této sezoně, ale my jsme potřebovali body, a to zejména proto, že naši soupeři nevyhrál své hry.

"Bylo to masivní, toto vítězství pro nás a to je důvod, proč jsme oslavili jako my. Můžete tomu říkat, jak chcete, možná je to ošklivé výhra, ale je to výhra v naší rasy a my jsme stále probíhají.

"Premier League není snadné a je to nikdy dokončen až v poslední hře. Musíme bojovat až do konce. Vyhráli jsme masivní zápas proti Arsenalu minulý víkend a zde opět vyhrál.

"Jsme na dobré běhu, zatímco naši soupeři mají problémy. Musíme využít toho a myslím, že jsme udělali opravdu dobře ve vítězství."

Ibrahimovic žene PSG do francouzštiny semifinále poháru

Le 3 mars 2016, 07:48 dans Humeurs 0

Zlatan Ibrahimovic táhnul provazy jako Paris Saint Germain křižoval do francouzského poháru semifinále ve středu s 3-1 pryč vyhrát v Saint Etienne.

Výsledkem viděl PSG odrazit od svého prvního domácího porážce v roce ztrátu 2-1 ligu v Lyonu o víkendu, s cíli z Edinson Cavani, Marcos Aoás Corrêa a pozdní náhradní Lucase.

Před jejich zásadní Ligy mistrů odvetném zápase na Chelsea příští týden však klíčový záložník Blaise Matuidi odkulhal pryč s stehenní zranění v druhé polovině roku.

Paris trenér Laurent Blanc řekl jeho hráči jejich víkend výkon nebyl dost dobrý a požadoval aplikaci, která se zdálo, že spokojeni s později.

"Je těžké tady vyhrát. Ale ve skutečnosti je to zřídka vidíte týmu vyhrát tak snadno Saint Etienne," řekl francouzské televizi.

"PSG oprávněné svou výhru. Je to zkušený straně, a to i v případě, že zmizela v Lyonu se ukázalo, a odvedl práci dnes večer."

Ibrahimovic vyřezávané otevřené obranu pro otvíráku na 12 minut s dokonale vážený průchodu který jeho uruguayský stávka partnerem Cavani si naběhl na a připomínala domů s velkou chutí. Rázné Saint Etienne, napumpovaly o 36.000 bouřlivé fanoušky, hit zpět, když penaltu Valentin Eyserric sníží doplatky 2-1 těsně před přestávkou.